‘Orange News’

Amazon wprowadza polską wersję aplikacji na urządzenia mobilne 2017-09-19

Koncern Amazon wprowadził mobilną wersję swojej aplikacji pozwalającej na obsługę w języku polskim zakupów w niemieckiej odsłonie serwisu. Od jesieni 2016 roku dostępna była jedynie polska wersja Amazona w wydaniu desktopowym.

T500 3G – nowy tablet Navitel z funkcją nawigacji i telefonu za 299 zł

Firma Navitel wprowadziła na polski rynek nowy tablet – model T500 3G, który posiada też funkcję nawigacji i telefonu.

Widownia meczu Polska-Kazachstan w większości ze smartfonami z Androidem

Połowa przebadanej widowni podczas niedawnego meczu Polska-Kazachstan na PGE Narodowym w ramach eliminacji piłkarskich mistrzostw świata to osoby w przedziale wiekowym 30-40 lat. 86% kibiców na trybunach korzystało ze smartfonów z systemem Android – wynika z badania Selectivv i Urban Communications.

Historia pewnej miłości w spocie promującym Samsunga Galaxy Note8

„Kocham Cię” – tak brzmi hasło spotu promującego smartfon Samsung Galaxy Note8 z funkcją Live Message. Reklama została przygotowana na rynek amerykański.

Smartfon może wiele powiedzieć o kibicach piłkarskich 2017-09-18

Firma Selectivv przy współpracy z Urban Communications przeprowadziła analizę 27 921 smartfonów (49% z ogólnej liczby fanów na stadionie) należących do kibiców reprezentacji Polski podczas meczu Eliminacji Mistrzostw Świata z Kazachstanem na PGE Narodowym.

[Aktualizacja] Moto G4 jednak bez aktualizacji Androida

Dwanaście smartfonów Motoroli otrzyma Androida Oreo. Nie ma wśród nich Moto G4, pomimo zapewnień producenta.

UKE wznowił postępowanie w sprawie rezerwacji pasma 1800 MHz

Urząd Komunikacji Elektronicznej wznowił postępowanie administracyjne w sprawie przydziału rezerwacji radiowych z zakresu 1800 MHz na rzecz spółek CenterNet oraz Mobyland z 2007 roku.