‘Orange News’

Airbnb i LinkedIn wśród najlepszych aplikacji w Google Play 2018-01-15

Google opublikował najnowszą listę Android Excellence obejmującą aplikacje i gry najlepiej przystosowane do systemu Android i dostępne w sklepie Google Play. Wśród wyróżnionych znalazły się powszechnie znane aplikacje Airbnb i LinkedIn, a także mniej popularne programy w rodzaju edytora zdjęć EyeEm czy aplikacji muzycznej Musixmatch. Najlepsze zdaniem Google gry to między innymi Agent A, Fire […]

Ministerstwo Cyfryzacji: Marek Zagórski tymczasowo na czele, nadzoruje Mateusz Morawiecki

Obowiązki szefa Ministerstwa Cyfryzacji, w miejsce odwołanej Anny Streżyńskiej, w najbliższym czasie będzie pełnił Marek Zagórski, sekretarz stanu w tym resorcie. Jednocześnie ministerstwo nadal będzie nadzorowane przez premiera Mateusza Morawieckiego.

Robert Górski i Mikołaj Cieślak rozmawiają z Kopernikiem w reklamach Orange na Kartę (wideo)

W kolejnej z serii reklam Orange na Kartę, w których Robert Górski spotyka znane postaci historyczne, występuje też Mikołaj Cieślak. Kampanię przygotowały firmy marketingowe Publicis Poland, M5, Orka i Initiative Media.

Plushak w toalecie reklamuje 50 GB internetu w Plush na Kartę (wideo)

Wystartowała kolejna kampania reklamowa oferty Plush na Kartę (świadczonej przez Polkomtel) z udziałem Plushaka, bohatera symbolizującego tę markę. Za przygotowanie i realizację akcji odpowiadają firmy marketingowe.

Sprzedaż pecetów z pierwszym wzrostem od 6 lat. Liderem HP przed Lenovo i Dellem

W IV kwartale 2017 roku globalna sprzedaż komputerów wzrosła rok do roku o 0,7 proc., a cały miniony rok zakończył się dla rynku spadkiem o 0,2 proc. – wynika z danych firmy badawczej IDC.

Zotac: kompaktowy komputer do gier MEK1 Gaming PC (wideo)

Firma Zotac International zaprezentowała kompaktowy komputer do gier MEK1 Gaming PC, który jest jednocześnie premierowym urządzeniem wchodzącym w skład nowej marki Zotac Gaming.

Gemini PDA nagrodzony za innowacje podczas CES2018 2018-01-14

Brytyjska firma Planet Computers może być dumna. Jej PDA Gemini zdobył nagrodę za innowacje. W tamtym roku przedsiębiorstwo przeprowadziło udaną kampanię crowdfundingową na platformie IndieGogo. Jej urządzenie zaczęło szybko się sprzedawać, a teraz przyszedł czas na nagrodę…