‘Telefony’

2018-03-16

Trust i Ubisoft połączyli swoje siły w związku ze zbliżającą się premierą piątej części kultowej serii Far Cry. Producenci przygotowali wyjątkowe zestawy dla graczy zawierające najnowszy sprzęt Trust Gaming oraz darmową kopie gry Far Cry 5 w wersji na PC. Artykuł pochodzi z serwisu Portal telekomunikacyjny Telix.pl.

Elektroniczna rejestracja narodzin dziecka – ostatnia prosta

Senat RP przyjął bez poprawek projekty Ministerstwa Cyfryzacji, które pozwolą m.in. na zgłoszenia narodzin dziecka za pośrednictwem internetu. Obecnie, aby zgłosić narodziny dziecka rodzic osobiście musi udać się do urzędu. Po wejściu w życie nowych przepisów nie będzie to konieczne. Artykuł Elektroniczna rejestracja narodzin dziecka – ostatnia prosta pochodzi z serwisu Portal telekomunikacyjny Telix.pl.

T-Mobile – Sony Xperia XZ2 z konsolą PlayStation 4 w przedsprzedaży

Zaprezentowany podczas ostatnich targów MWC 2018 w Barcelonie najnowszy flagowiec Sony Xperia XZ2, pojawi się w przedsprzedaży T‑Mobile już dzisiaj, 16 marca 2018 r. w zestawie z konsolą Sony Playstation 4. Artykuł T-Mobile – Sony Xperia XZ2 z konsolą PlayStation 4 w przedsprzedaży pochodzi z serwisu Portal telekomunikacyjny Telix.pl.

Kultowe postaci Disneya ożyją w Emoji AR dla Galaxy S9

Samsung i Disney tworzą wyjątkowe Emoji AR dla Galaxy S9 i S9+ Artykuł Kultowe postaci Disneya ożyją w Emoji AR dla Galaxy S9 pochodzi z serwisu Portal telekomunikacyjny Telix.pl.

Oparta na sztucznej inteligencji broń autonomiczna to zagrożenie dla ludzkości

Z jednej strony ułatwienia w codziennym życiu, poprawa bezpieczeństwa na drodze, oszczędności energii czy lepsza diagnostyka medyczna, a z drugiej – prace nad bronią autonomiczną, które prowadzą do powstawania maszyn mających zabijać ludzi. Zdaniem ekspertów sztuczna inteligencja może być równie pożyteczna, co groźna. Artykuł Oparta na sztucznej inteligencji broń autonomiczna to zagrożenie dla ludzkości pochodzi […]

TP-Link Deco – domowy system WiFi z wbudowanym antywirusem

Deco M5 to urządzenie sieciowe, które zostało stworzone po to, by zapewnić superszybkie i niezawodne połączenie Wi-Fi w każdym kącie domu. Artykuł TP-Link Deco – domowy system WiFi z wbudowanym antywirusem pochodzi z serwisu Portal telekomunikacyjny Telix.pl.

Głośnik Hykker Mood BT w Biedronce za 24,99 zł

Ofertę Biedronki wzbogacił głośnik bezprzewodowy Hykker Mood BT. Został stworzony do bezprzewodowego odtwarzania utworów muzycznych z urządzeń wyposażonych w Bluetooth – zarówno z tabletów, smartfonów, odtwarzaczy MP3, jak i z laptopów. Artykuł Głośnik Hykker Mood BT w Biedronce za 24,99 zł pochodzi z serwisu Portal telekomunikacyjny Telix.pl.