Ucho Prezesa premierowo w Telewizji WP 2018-01-19

Nie znaleźliśmy filmów

Już w najbliższą niedzielę, 21 stycznia o godzinie 20:00, Telewizja WP wyemituje pierwsze dwa odcinki Ucha Prezesa. Wirtualna Polska, jako jedyna na rynku otrzymała prawa do emisji serialu w telewizji.

fot. Karolina Grabowska
fot. Karolina Grabowska

Ucho Prezesa błyskawicznie zdobyło popularność, m.in. dzięki sprawnej reakcji na wydarzenia w polskiej polityce. Serial, to nie tylko doskonała kreacja Roberta Górskiego, ale również kilkudziesięciu innych artystów brawurowo odgrywających role ministrów i polityków z niemal wszystkich ugrupowań. Już w najbliższą niedzielę, 21 stycznia, Telewizja WP wyemituje dwa odcinki pierwszej serii, kolejne dwa – w poniedziałek. Najpopularniejszy serial komediowo-polityczny w Polsce dotychczas publikowany był wyłącznie w Internecie. Telewizja WP otrzymała od platformy Showmax wyłączne prawa telewizyjne nadawania 16 odcinków pierwszego sezonu i 14 odcinków drugiego. Umowa przewiduje również współpracę przy emisji kolejnych serii Ucha Prezesa.

Twórcą serialu są Robert Górski i Mikołaj Cieślak z Kabaretu Moralnego Niepokoju. Średnia oglądalność poszczególnych odcinków w serwisie YouTube to około 2 mln. Najpopularniejszy, premierowy odcinek zyskał prawie 10 mln wyświetleń.

Telewizja WP w grudniu 2017 pobiła rekord oglądalności na MUX8 i zajęła drugie miejsce na multipleksie. Wyniki oglądalności w grupie komercyjnej 16-49 wyniosły 0,36% (źródło: NAM; 01-12.2017 all 1649 | MUX8).

źródło: Wirtualna Polska

Kan

The post Ucho Prezesa premierowo w Telewizji WP appeared first on Portal telekomunikacyjny Telix.pl.

Skomentuj!