Kuba Pancewicz odpowiedzialny za strategiczny rozwój marki Motorola w Polsce i SEE 2018-01-19

Nie znaleźliśmy filmów

Od 1 kwietnia 2018 r. stanowisko General Managera w Lenovo MBG Polska i regionie SEE (Europa Południowo-Wschodnia) obejmie Kuba Pancewicz. Na nowym stanowisku będzie odpowiedzialny za strategiczny rozwój marki Motorola w Polsce i SEE.

Kuba Pancewicz - General Manager Lenovo MBG Polska i SEE
Kuba Pancewicz – General Manager Lenovo MBG Polska i SEE

Kuba Pancewicz posiada bogate, międzynarodowe doświadczenie na rynku smartfonów i mobilnych produktów. W ostatnich latach pełnił funkcję CEO w firmie Young Digital Planet, należącej do Sanoma Group, tworzącej cyfrowe rozwiązania dla edukacji w 45 krajach na świecie. W latach 1998-2014 Pancewicz rozwijał się w firmie Nokia, pełniąc m.in. funkcję General Managera w Polsce, zarządzał także rynkami zagranicznymi, a od roku 2011 zajął stanowisko Head of mobile Phones w Europie. Wcześniej był związany także z firmą IBM.

Zadaniem stawianym przed Kubą jest dynamiczny i znaczący wzrost świadomości marki Motorola w Polsce i dalsze zwiększanie udziału w rynku, a także zostanie wiodącą marką smartfonów w regionie SEE.

źródło: Lenovo

Kan

The post Kuba Pancewicz odpowiedzialny za strategiczny rozwój marki Motorola w Polsce i SEE appeared first on Portal telekomunikacyjny Telix.pl.

Skomentuj!