Ivan Bozev – nowym dyrektorem regionu CSEE Lenovo 2018-01-22

Firma Lenovo poinformowała o mianowaniu Ivana Bozeva na stanowisko dyrektora wykonawczego i dyrektora generalnego regionu CSEE (Europy Środkowej i Południowo-Wschodniej). Ivan Bozev, mający imponujące doświadczenie w branży technologicznej, rozszerzy swój zakres odpowiedzialności z regionu Europy Południowo-Wschodniej na nowe terytorium — CSEE.

ivan bozev

Będzie on nadzorować ciągły rozwój grupy PC Lenovo w Polsce, Bułgarii, Chorwacji, Czechach, Grecji, Rumunii, Serbii, Słowenii, na Słowacji i Węgrzech oraz sześciu innych krajach Europy Wschodniej. Przełożonym Ivana Bozeva jest Francois Bornibus — prezes Lenovo EMEA, a miejscem pracy — sofijskie biuro Lenovo w Bułgarii.

Ivan Bozev pracuje w Lenovo od ponad 17 lat. Pełnił w firmie wiele funkcji, poznając różne modele biznesowe i zwyczaje klientów w Europie Południowo-Wschodniej.

Komentując awans Ivana Bozeva Francois Bornibus powiedział: „Zaangażowanie na rzecz firmy, jakie Ivan okazywał przez te lata oraz jego doświadczenie na międzynarodowym rynku IT świadczą o tym, że wniesie do regionu Lenovo CSEE nowe impulsy rozwojowe. Doświadczenie w planowaniu strategicznym, orientacji na klientów oraz budowie marki to kluczowe atuty, które zadecydowały o jego rekomendacji na stanowisko dyrektora wykonawczego CSEE.”
Ivan Bozev powiedział: „Bardzo się cieszę z poszerzenia zakresu swoich obowiązków o trzy nowo dodane rynki: Polskę, Czechy i Słowację w sytuacji, gdy Lenovo rozwija się bardzo dynamicznie, dotrzymuje kroku trendom branżowym oraz zapewnia klientom produkty i obsługę najwyższej klasy.”
Ivan Bozev uzyskał tytuł magistra na Politechnice Wiedeńskiej. Mieszka w Sofii, a jego hobby to jazda na nartach, pływanie i podróże.

źródło: Lenovo

The post Ivan Bozev – nowym dyrektorem regionu CSEE Lenovo appeared first on Portal telekomunikacyjny Telix.pl.

Skomentuj!