Wacom Bamboo Tip – nowy rysik zwiększa wydajność pracy na Android i iOS 2018-01-23

Nie znaleźliśmy filmów

Bamboo Tip jest kompatybilny z wieloma różnymi urządzeniami. Od teraz, użytkownicy rysika firmy Wacom mogą w jeden nieskomplikowany sposób sporządzać notatki zarówno na smartfonach, jak i tabletach multimedialnych.

Bamboo Tip S plain

Bamboo Tip S plain

W połowie stycznia br. firma Wacom zaprezentowała Bamboo Tip – nowy, smukły rysik na urządzenia z systemem Android i iOS, który znacznie usprawnia obsługę urządzeń mobilnych. Przeznaczony jest dla wszystkich, którzy sporządzają notatki cyfrowo i pracują na kilku urządzeniach jednocześnie, ale zdają też sobie sprawę z problemów związanych z kompatybilnością i parowaniem urządzeń. Bamboo Tip to łatwy w użyciu rysik zaprojektowany z myślą o użytkownikach, którzy często się przemieszczają. Przeznaczony jest do pisania na urządzeniach z systemem Android, na iPhone’ach i iPadach. Pozwala także na przełączanie pomiędzy tymi urządzeniami bez konieczności ich parowania.

Bamboo Tip S shadow clip

Bamboo Tip S shadow clip

Do zapisywania pomysłów, obserwacji, planowania pracy i zabawy wykorzystujemy jednocześnie smartfony, tablety i różne systemy operacyjne – powiedział Mike Gay, Starszy Wiceprezes Wacom ds. Konsumenckich.  Bamboo Tip umożliwia użytkownikom płynne przełączanie się pomiędzy urządzeniami i systemami operacyjnymi w celu zwiększenia wydajności. Jako, że dostawcy systemów operacyjnych dodają do swoich urządzeń coraz więcej sposobów notowania i nowych funkcjonalności, Bamboo Tip pozwoli użytkownikom wykorzystać wszystkie dostępne możliwości, dzięki czemu poprawią one wydajność i przekują pomysły w rzeczywistość.

Bamboo Tip to efekt kilkudziesięciu lat doświadczenia Wacom w dziedzinie technologii piór cyfrowych i rysików oraz pracy nad poprawą czułości ekranów dotykowych, zapewniający niezawodną dokładność prowadzenia pióra po ekranie. Użytkownik może sprawnie przełączać się pomiędzy urządzeniami bez konieczności czekania na sparowanie urządzenia i rysika. W ten sposób można sporządzić notatki na iPhonie, stworzyć rysunki na iPadzie, a następnie przedstawić wszystkie pomysły swoim współpracownikom na ich urządzeniu z systemem Android. Tym samym można skoncentrować się wyłącznie na pracy, zamiast tracić czas na koordynowanie narzędzi.

Bamboo Tip W plain

Bamboo Tip W plain

 

Dostępny w eleganckim, granatowym kolorze Bamboo Tip pokryty jest trwałą powłoką wykonaną z anodyzowanego aluminium. Żywotność baterii wynosi 20 godzin, a jej ładowanie jest bardzo proste, co sprawia, że jest to wygodne urządzenie przenośne odpowiednie dla wszystkich, którzy są cały dzień w ruchu i nie mają dostępu do ładowarki. W przypadku bezczynności, rysik wyłączy się sam po kilku minutach nieużywania. Przycisk u góry rysika umożliwia również dopasowanie ustawień poprzez zmianę częstotliwości komunikowania się rysika z urządzeniem.

Konfiguracja, ceny i dostępność
Rysik Bamboo Tip w cenie 49,95 USD (59,90 EUR*) jest obecnie dostępny w sprzedaży w Stanach Zjednoczonych, w Japonii i na rynkach europejskich. Można go nabyć na stronie: Wacom.com.

* Ceny w EUR zawierają podatek VAT

Wacom

 

 

The post Wacom Bamboo Tip – nowy rysik zwiększa wydajność pracy na Android i iOS appeared first on Portal telekomunikacyjny Telix.pl.

Skomentuj!