Plantronics Voyager 6200 UC – słuchawki z pałąkiem na kark 2018-01-24

Plantronics przedstawia słuchawki Voyager 6200 UC. To najnowszy produkt z flagowej rodziny Voyager, który rozszerzy portfolio biznesowych słuchawek. Nowoczesny design z pałąkiem na kark, bez wysięgnika mikrofonu oraz z wygodnymi wkładkami dousznymi idzie w parze z zaawansowanymi funkcjami takimi jak wykorzystanie bezprzewodowej technologii Bluetooth, aktywna redukcja hałasu (ANC) i integracja z większością aplikacji UC. Rozszerzając portfolio o Voyager 6200, Plantronics może zaoferować profesjonalnym użytkownikom największy wybór urządzeń Bluetooth z technologią ANC.

Voyager 6200 UC Black Hero print cmyk 07SEP17

 

Uwzględnienie indywidualnego stylu pracy staje się coraz ważniejsze, zwłaszcza jeśli chcemy pozyskiwać utalentowanych pracowników należących do grupy milenialsów.” – powiedziała Alaa Saayed, ICT Principal Analyst w firmie Frost & Sullivan – „Dając szeroki wybór słuchawek i pozwalając ludziom wybrać te, które najbardziej im odpowiadają, menadżerowie mogą stworzyć korzystne dla wszystkich rozwiązania, optymalizując UC i poprawiając współpracę w firmie, a swoim otwartym nastawieniem przyciągnąć do organizacji wartościowych pracowników.”

 

Voyager 6200 UC Sand Side screen rgb 07SEP17

Voyager 6200 UC dostarcza unikalną kombinację cech i korzyści, jakiej nie mają żadne inne dostępne na rynku słuchawki douszne z pałąkiem na szyję:

  • Cztery mikrofony wielokierunkowe wyłapują dźwięki z różnych stron i bez wysięgnika zapewniają profesjonalną jakość dźwięku obu rozmówcom dzięki „technologii czystych rozmów” Plantronics.
  • Aktywna i pasywna redukcja szumów otoczenia zapewnia koncentrację w głośnym otoczeniu zarówno w biurze jak i poza nim.
  • Szerokopasmowe audio zapewnia wysoką jakość rozmów przez komputer PC i stereofoniczny dźwięk hi-fi, który pozwala zanurzyć się w ulubionej muzyce.
  • Uniwersalny design pozwala użytkownikom słuchać rozmówcy lub muzyki w wersji stereo lub wyjąć jedną z wkładek dousznych, by być świadomym tego, co dzieje się naokoło. Pałąk na karku wibruje dyskretnie, informując o przychodzącym połączeniu.
  • Certyfikowany dla Skype for Business; kompatybilny z Cisco Jabber, Microsoft Teams i wieloma innymi aplikacjami.
  • Możliwość sparowania z ośmioma urządzeniami i połączenia z dwoma jednocześnie, by w łatwy sposób zarządzać dźwiękiem.
  • Bluetooth 1. klasy zapewnia zasięg bezprzewodowy do 30 metrów.
  • Dynamiczne powiadomienie głosowe pomaga zwiększyć efektywność, informując o wyciszeniu, gdy zaczynasz mówić z wyłączonym mikrofonem.
  • Do 9 godzin rozmów i 16 godzin słuchania muzyki po jednym naładowaniu umożliwia pracę i komunikację przez cały dzień
  • Kompatybilność z Plantronics Manager Pro™, dodatkowym oprogramowaniem, które zapewnia zespołowi IT wgląd w informacje o każdym urządzeniu Plantronics używanym w firmie

Voyager 6200 UC Black Spill print cmyk 07SEP17

Voyager 6200 UC i Plantronics Manager Pro

Voyager 6200 UC jest w pełni kompatybilny z oprogramowaniem Plantronics Manager Pro, dzięki któremu działy IT zyskują wgląd w informacje o każdym urządzeniu Plantronics używanym w organizacji oraz dostęp do analizy akustycznej. Pozwala na konfigurowanie ustawień użytkownika, aktualizowanie oprogramowania sprzętowego oraz wykorzystanie narzędzi analitycznych do przewidywania potencjalnych problemów i zapobiegania im. Oprogramowanie Plantronics Manager Pro jest dostępne w ramach abonamentu i sprzedawane niezależnie od produktów z rodziny Voyager.

Więcej informacji o serii Voyager 6200 UC, rodzinie Voyager i usłudze Plantronics Manager Pro można uzyskać na www.plantronics.com.

 

Voyager 6200 UC jest dostępny w kolorach czarnym I piaskowym u autoryzowanych partnerów Plantronics, a sugerowana cena producenta wynosi 279.95.

źródło: Plantronics

The post Plantronics Voyager 6200 UC – słuchawki z pałąkiem na kark appeared first on Portal telekomunikacyjny Telix.pl.

Skomentuj!