Nelro Data dystrybutorem sieciowych rozwiązań marki Tenda 2018-01-24

Wraz z początkiem roku Nelro Data pozyskała kolejny kontrakt, stając się autoryzowanym dystrybutorem marki Tenda. W szerokiej ofercie znajdziemy innowacyjne, łatwe w instalacji, a przy tym przystępne cenowo rozwiązania sieciowe dla domu i biura.

Tenda AC6

– Tenda to marka, która cieszy się bardzo dobrą opinią użytkowników indywidualnych oraz instytucjonalnych. Jej produkty wyróżniają się nowoczesnym designem, a parametry techniczne urządzeń i ich możliwości konfiguracyjne plasują je w ścisłej czołówce producentów sprzętu sieciowego. Gdy dodamy do tego aspekt cenowej konkurencyjności, możemy prognozować sukces sprzedażowy – ocenia Łukasz Mankiewicz, Business Development Manager w firmie Nelro Data SA.

 

Portfolio marki Tenda w ofercie Nelro Daty to między innymi bezprzewodowe routery i mobilne hotspoty, na bazie których zbudujemy zarówno szybką sieć w biurze, jak i centrum domowej, multimedialnej rozrywki. W sprzedaży znajdziemy także switche, szerokopasmowe CPE, urządzenia typu powerline oraz kamery sieciowe.

Nelro Data

The post Nelro Data dystrybutorem sieciowych rozwiązań marki Tenda appeared first on Portal telekomunikacyjny Telix.pl.

Skomentuj!