Microsoft Classic IntelliMouse trafia na polski rynek 2018-01-27

Nie znaleźliśmy filmów

Jest ultrasmukła i wyjątkowo lekka. Jak każdy klasyczny gryzoń – ma też ogonek. Classic IntelliMouse to najnowsza odsłona legendarnej myszy firmy Microsoft, która dumnie wkracza teraz na polski rynek. Szlaki przecierała jej IntelliMouse 3.0, która zaskarbiła sobie sympatię użytkowników, stając się jednym z najchętniej wybieranych akcesoriów komputerowych z logo Microsoft w całej historii. Odrodzona legenda powraca.

Microsoft Classic IntelliMouse

Microsoft Classic IntelliMouse

Classic IntelliMouse: klasyczny design, niestandardowa wydajność

O tym, że moda na klasyczne fasony i kształty powraca przekonał się niemal każdy. Microsoft Classic IntelliMouse w swej konstrukcji nawiązuje do kultowej myszki, która swoją premierę miała ponad 10 lat temu. IntelliMouse 3.0, bo o niej mowa, była myszą dosłownie skrojoną na miarę dłoni. Nie inaczej jest z jej najmłodszą siostrą. Classic IntelliMouse dzięki swoim ergonomicznym kształtom zapewnia użytkownikowi długie godziny pracy w wygodnym i komfortowym dla dłoni ułożeniu. Poza niewątpliwym komfortem pracy liczy się także precyzja, a tę w Classic IntelliMouse zapewniają dwa konfigurowalne przyciski obsługiwane kciukiem oraz trzy mieszczące się na froncie gryzonia, wśród nich kółko środkowe, którym nie tylko przewiniemy długi dokument lub stronę internetową, ale też wyklikamy i zaznaczymy interesujący fragment.

Klasyczny gryzoń Microsoft odnajdzie się na każdej przestrzeni. Lekka, bo ważąca 129 gramów Classic IntelliMouse, swobodnie porusza się nie tylko po tradycyjnej nawierzchni. Funkcja śledzenia ruchu bez najmniejszego zgrzytu działa dzięki rozdzielczości wywindowanej do poziomu 3200 dpi. Podłączenie do komputera możliwe jest dzięki złączu USB. Do pracy gotowa jest natychmiast, bez zbędnych sekund oczekiwania na sparowanie z łącznością Bluetooth lub wyszukiwanie klucza sprzętowego.

Microsoft Classic IntelliMouse packshot 3

Microsoft Classic IntelliMouse 

Classic IntelliMouse jest dostępna w sprzedaży w wybranych sklepach z elektroniką. Ceny nowego „gryzonia” od Microsoft rozpoczynają  się od 159 złotych.

źródło: Microsoft

The post Microsoft Classic IntelliMouse trafia na polski rynek appeared first on Portal telekomunikacyjny Telix.pl.

Skomentuj!