Czytio.pl – w 2017 roku pojawiło się 15 nowych czytników 2018-01-29

Nie znaleźliśmy filmów

Czytio.pl podsumowuje rok 2017.

Rok 2017 to rok, który minął pod znakiem dużej liczby nowości. Od 01 stycznia do 31 grudnia 2017 roku pojawiło się 15 nowych czytników.

 Kindle Oasis 2

Kindle Oasis 2

Wśród wspomnianych nowości najbardziej wyróżniły się trzy modele. Były to PocketBook Aqua 2 (druga generacja czytnika odpornego na wodę, brud i kurz), (8-calowy wodoodporny czytnik od Amazona) oraz PocketBook Touch HD2 (ebook reader w którym wykorzystano technologię podświetlenia SMARTlight).

Obserwujemy tendencję wzrostową,  jeśli chodzi o sprzedaż czytników. Przedsiębiorcy i producenci zaczynają dostrzegać potencjał tej niszy rynkowej – mówi Paweł Depta (Specjalista czytio.pl)

Trendy w czytaniu,  jakie przodowały w minionym roku to czytanie na plażach przy akwenach wodnych czy w wannach. Dlatego twórcy czytników dołożyli wszelkich starań, aby w ich ofertach znalazły się wodoodporne urządzenia.

Rok 2017 w Polsce był okresem, w którym mocno promowano zdrowy tryb życia. Przeniosło się to również na rynek czytników. Czytelnicy baczniej niż wcześniej zaczęli zwracać uwagę i dbać o wzrok, co przekładało się na dobieranie dobrego oświetlenia podczas czytania wieczorami. W tym przypadku producenci też nie byli dłużni. Na rynku pojawiły się dwie marki czytników (Tolino i PocketBook), które zaczęły stosować technologię SMARTlight, umożliwia ona ustawienie natężenia czy temperatury ciepła barwy podświetlenia.

Również konsumenci coraz chętniej sięgali (i dalej sięgają) po elektroniczną wersję książki. Najczęstszą przyczyną przemawiającą za tym jest wygoda. Czytelnicy wspominają o możliwość kupna ebooka bez wychodzenia z domu czy możliwości noszenia swojej pokaźniej biblioteki zawsze przy sobie.

W ciągu ostatnich miesięcy zrealizowaliśmy również ciekawy projekt koncepcyjny wspierający czytelnictwo w naszym kraju- włączyliśmy się do akcji organizowanej przez Wrocławską Bibliotekę Publiczną „Mediateka”, sponsorując nagrody dla młodych adeptów nauki.

Podsumowując , rok 2017 był dla nas pełen wyzwań i nowych doświadczeń. Zrealizowaliśmy zaplanowane cele. W przyszłym roku, planujemy dalsze rozwijanie i doskonalenie naszej firmy, zapewniając klientom urządzenia najwyższej jakości.

czytio.pl

The post Czytio.pl – w 2017 roku pojawiło się 15 nowych czytników appeared first on Portal telekomunikacyjny Telix.pl.

Skomentuj!