Play na kartę – pakiet Internetu 1GB za posiłek w McDonald’s 2018-01-29

Nie znaleźliśmy filmów

Użytkownik Aplikacji McDonald’s za każdy zakup produktów McDonald’s dokonany w okresie Promocji i zarejestrowany w Aplikacji McDonald’s otrzyma Pakiet internetu 1GB w Play na kartę. Promocja trwa od dnia 29 stycznia 2018 r. (od godziny 00:00) do dnia 04 marca 2018 r. do godz. 23:59.

Super Goście

 

Aby zostać użytkownikiem Aplikacji McDonald’s należy pobrać na posiadany smartfon lub inne urządzenie mobilne z dostępem do Internetu, działające w systemie iOS lub Android, odpowiednio z AppStore albo ze sklepu Google Play, Aplikację McDonald’s (występuje tam pod nazwą
McDonald’s, której deweloperem jest McDonald’s) i po jej zainstalowaniu na urządzeniu, zarejestrować się w Aplikacji McDonald’s jako jej użytkownik. Warunkiem koniecznym rejestracji jest podanie danych osobowych oraz adresu e-mail, a także zaakceptowanie regulaminu aplikacji i polityki prywatność i zawartych tam zgód.

super goscie2

 

Użytkownik Aplikacji McDonald’s za każdy zakup produktów McDonald’s dokonany w okresie Promocji i zarejestrowany w Aplikacji McDonald’s otrzyma określoną liczbę punktów. Jeżeli Uczestnik w kolejnych (następujących po sobie) trzech tygodniach, w tym samym dniu tygodnia, dokona zakupu i zarejestruje ten zakup w Aplikacji, za każdy taki kolejny zakup otrzymywać będzie zwiększoną liczbę punktów. Dodatkowe punkty przyznawane będą za ilość dokonanych zakupów. Zdobyte punkty Uczestnik Promocji będzie mógł wymienić na nagrody, zarówno w okresie Promocji, jak i w okresie następnych 30 dni.

Rejestracja zakupu w Aplikacji polega na wpisaniu w odpowiednim oknie Aplikacji kodu znajdującego się przy dolnej krawędzi paragonu fiskalnego potwierdzającego zakup produktów McDonald’s.

Regulamin akcji promocyjnej „Super Goście”: Tutaj

The post Play na kartę – pakiet Internetu 1GB za posiłek w McDonald’s appeared first on Portal telekomunikacyjny Telix.pl.

Skomentuj!