Pierwsza w Polsce firma z certyfikatem Apple Authorised Enterprise Reseller 2018-01-30

INNERGO Systems otrzymało status Apple Authorised Enterprise Reseller. Jest to pierwsza i jedyna firma w Polsce o takim certyfikacie. Status AAER przyznawany jest firmom wspierającym biznes poprzez mobilne technologie i rozwiązania Apple.

 

Apple Authorised Enterprise Reseller

Apple Authorised Enterprise Reseller

Firmy posiadające status Apple Authorised Enterprise Reseller to firmy współpracujące z Apple na szczeblu centralnym. Posiadając taką certyfikację, Innergo Systems będzie oferować swoim klientom aktywne wsparcie w budowie strategii rozwoju, opartej o nowoczesne technologie mobilne. A to wszystko przy bliskiej współpracy z samym producentem – Apple.

Innergo Systems od niemal dekady specjalizuje się w złożonych projektach z zakresu systemów telekomunikacyjnych i teleinformatycznych, w tym rozwiązań sieciowych, systemów przetwarzania danych, systemów komunikacji, infrastruktury Data Center, a także rozwiązań mobilnych. Firma już w 2015 roku, jako pierwsza w Polsce, otrzymała status Apple Authorised Systems Integrator (AASI). Po dwóch latach Apple przyznało przedsiębiorstwu tytuł Apple Authorised Enterprise Reseller (AAER) – te dwa statusy różnią się od siebie poziomem kompetencji i zakresem możliwości oferowanych przez integratora. Ponadto AAER może dodatkowo udostępniać specjalne programy wsparcia dla swoich klientów biznesowych.

Tytuł Apple Authorised Enterprise Reseller to prawdziwe wyróżnienie dla Innergo. Do tej pory, jako Apple Authorised Systems Integrator, wsparliśmy już wiele przedsiębiorstw we wdrażaniu urządzeń i rozwiązań mobilnych, usprawniających rozwój ich biznesów. Od teraz, w ramach nowego status partnerskiego z Apple, nasze działania będą szczególnie skupione na przeprowadzaniu cyfrowej transformacji w firmach, które stawiają na dynamiczny rozwój.” podkreśla Wojciech Gargul, Business Development Manager w Managed Mobility Division w Innergo Systems Sp. z o.o.

Proces certyfikacji na AAER polega na spełnieniu rygorystycznych wymagań określonych przez firmę Apple. Innergo już teraz planuje powiększenie zespołu specjalistów z obszaru managed mobility, który będzie do dyspozycji klientów.

źródło:  Innergo

The post Pierwsza w Polsce firma z certyfikatem Apple Authorised Enterprise Reseller appeared first on Portal telekomunikacyjny Telix.pl.

Skomentuj!