Samsung J5 (2017): wzornictwo, wydajność i udoskonalony aparat – wideotest 2018-01-31

Nie znaleźliśmy filmów

Cała linia Galaxy J charakteryzuje się wyjątkowym wzornictwem. Obudowy smartfonów wykonano z metalu, co zapewnia odpowiednią wytrzymałość urządzeń i sprawia, że doskonale się prezentują. Dodatkowo, interfejs aparatu został uproszczony, a model Samsung J5 (2017) wyposażono w zaawansowane kamery przednią i tylną, obie o rozdzielczości 13 megapikseli i z LED-ową lampą błyskową. Gwarantuje to ostre i wyraźne fotki nawet przy słabym oświetleniu.

Samsung Galaxy J5 (SM-J530)

Samsung Galaxy J5 (SM-J530)

Smartfony Galaxy J5 oferują także czytnik linii papilarnych, co jest kolejnym usprawnieniem w stosunku do wcześniejszej serii, a szybszy ośmiordzeniowy procesor o częstotliwości taktowania 1,6GHz sprawia, że są wydajniejsze. Model J5 ma wyświetlacz 5.2” o rozdzielczości HD. Dodatkowo, teraz wszystkie modele z serii J 2017 oferują zabezpieczenia oparte na funkcji Bezpieczny Folder, co gwarantuje najwyższy poziom poufności danych.

Czytaj też: Samsung Galaxy J (2017)

źródło: Technikalia TV

The post Samsung J5 (2017): wzornictwo, wydajność i udoskonalony aparat – wideotest appeared first on Portal telekomunikacyjny Telix.pl.

Skomentuj!