Zimowe Igrzyska 2018 – 2 złote za 2 złote Vectry dla miłośników sportów zimowych 2018-02-01

Aż pięć kanałów Eurosportu dostępnych dla wszystkich abonentów także poza domem, promocja na telewizję z nagrywarką oraz oferta „2 złote za 2 złote” dla nowych klientów telefonii komórkowej – to odpowiedź Vectry na potrzeby fanów sportów zimowych.

Od 9 lutego Vectra udostępni wszystkim posiadaczom oferty cyfrowej trzy specjalne kanały Eurosportu – nieprzerywane reklamami i w jakości HD – bez dodatkowych opłat. Na czas igrzysk w PyeongChang dołączą one do odkodowanych kanałów Eurosport 1 i Eurosport 2, zajmując po nich kolejne pozycje w dekoderze. To efekt współpracy, którą operator nawiązał z Eurosportem, właścicielem praw do transmisji tego wyjątkowego wydarzenia w Europie.

Prestiżowe zawody sportów zimowych to ważny moment dla sportowców i oglądających ich zmagania kibiców. Pełna oferta kanałów Eurosportu, zapewniająca dostęp do blisko 1000 godzin relacji z Korei Południowej, będzie dostępna nie tylko w ofercie telewizji cyfrowej lecz również w ramach aplikacji TV Online. Dzięki temu kibice będą mogli oglądać wszystkie dyscypliny Zimowych Igrzysk Olimpijskich na ich ulubionych urządzeniach w dowolnie wybranym miejscu – zapewnia Małgorzata Wojtaszko, odpowiedzialna za rozwój kontentu telewizyjnego w Vectrze.

Kanały Eurosportu będą dostępne w dekoderze na następujących pozycjach: 251 – Eurosport 1, 252 – Eurosport 2, 253   – Eurosport 3, 254 – Eurosport 4, 255 – Eurosport 5.

 Sportowe emocje nie ominą także nikogo dzięki możliwości nagrywania wybranych relacji Eurosportu pod nieobecność widzów, bądź w trakcie nocnych transmisji z Korei Południowej.  Promocyjna cena za usługę telewizyjną z nagrywarką cyfrową to kolejna propozycja dla abonentów Vectry. Mogą ją nabyć obecni klienci operatora wymieniając dekoder HD na model z dyskiem PVR w cenie dodatkowych 10 zł miesięcznie. Dla nowych odbiorców usługa jest dostępna między innymi w pakiecie Złotym, w którym przez pierwsze 4 miesiące opłata abonamentowa wyniesie 1 zł

źródło: Vectra

The post Zimowe Igrzyska 2018 – 2 złote za 2 złote Vectry dla miłośników sportów zimowych appeared first on Portal telekomunikacyjny Telix.pl.

Skomentuj!