Złoty Bell 2017 – mPTech polską firmą roku 2017 2018-02-02

Nie znaleźliśmy filmów

Gala Mobility Trends 2017 za nami. Kapituła konkursowa przyznała tytuł Polska Firma roku 2017 spółce mPTech odpowiedzialnej za marki myPhone i HAMMER. Firmę doceniono za dynamiczny rozwój i działalność. mPTech polską firmą roku 2017. Złoty Bell dla twórcy marek myPhone i HAMMER.

Gala Mobility Trends 2017 za nami. Kapituła konkursowa przyznała tytuł Polska Firma roku 2017 spółce mPTech odpowiedzialnej za marki myPhone i HAMMER. Firmę doceniono za dynamiczny rozwój i działalność.

mPTech polską firmą roku 2017

mPTech Sp. z o.o. (dawniej myPhone Sp. z o.o.) powinna być dobrze znana wszystkim obserwatorom branży mobilnych technologii. Firma w swoim portfolio posiada bowiem marki popularnych telefonów i smartfonów – myPhone oraz HAMMER. Jeżeli weźmiemy pod uwagę dynamiczny rozwój oraz dokonania przedsiębiorstwa, decyzja kapituły jest oczywista.

Nagroda Złoty Bell przyznana dla naszej spółki i tytuł Polska Firma roku 2017 są dla nas niezwykle ważne. Stanowią potwierdzenie tego, że nasze działania podążają w dobrym kierunku. Jest jedocześnie nagrodą dla zespołu liczącego 200 osób i zwieńczeniem 10-ciu lat naszej działalności. Szczególne podziękowania należą się wszystkim naszym kontrahentom, bez was nie byłoby tego sukcesu – mówił podczas Gali Piotr Spychalski, Dyrektor sprzedaży w mPTech.

mPTech to polska spółka o zasięgu ogólnoeuropejskim działająca z powodzeniem od 2007 roku. Jej produkty dostępne są w niemal 20-stu państwach Europy, a w samej Polsce w 6 tys. punktach sprzedaży detalicznej (m.in. elektro-marketach i salonach operatorów). W ofercie marek znajdują się zarówno telefony klasyczne, jak i smartfony dedykowane różnym grupom użytkowników, w tym smartfony pancerne, które zyskały ogromną grupę zwolenników. Co więcej, firma tylko w 2017 roku sprzedała 1 milion telefonów i jest krajowym liderem wśród producentów smartfonów do 100 Euro, a także liderem w sprzedaży telefonów wzmocnionych.

Gala Mobility Trends 2017 - Piotr Spychalski, Dyrektor sprzedaży w mPTech

Gala Mobility Trends 2017 – Piotr Spychalski, Dyrektor sprzedaży w mPTech

Spółka jest partnerem Google, laureatem nagrody European Android Award przyznawanej za dbanie o dobrą jakość systemu, wspieranie rozwoju platformy Android oraz ścisłą współpracę z Google przy wdrażaniu własnych produktów. Z powodzeniem współpracuje z operatorami – aktualnie firmowe modele dostępne są w sieciach Play i T-Mobile.

Spółka należy do Grupy Kapitałowej TelForceOne.

Przypomnijmy, – tegoroczna nagroda Złoty Bell to nie pierwsze tego typu wyróżnienie dla firmy. W 2014 roku spółka otrzymała nagrodę w kategorii „Produkt specjalny roku 2014” za model HAMMER Iron. Z kolei w 2013 roku, podczas Gali Mobility Trends 2012, nagrodę w kategorii „Telefon roku 2012 dla Seniora” zdobył telefon myPhone DECO.

Gala Mobility Trends 2017 – ósma edycja plebiscytu, odbyła się 1 lutego w Teatrze Capitol w Warszawie. Na Gali zostały nagrodzone produkty oraz usługi w 23 kategoriach. Złoty Bell jest jedną z najważniejszych nagród branżowych, bo przyznawaną przez internautów i kapitułę złożoną z ekspertów branży.

źródło: mPTech

The post Złoty Bell 2017 – mPTech polską firmą roku 2017 appeared first on Portal telekomunikacyjny Telix.pl.

Skomentuj!