Oto MyKronoz ZeTime, smartwatch z fizycznymi wskazówkami i miesiąc bez ładowania 2018-02-03

Aktualnie smartwatche nie są zbyt wiele popularne wśród użytkowników. Producenci sprzętu jednak cały czas rozwijają swoje portfolio.  ZeTime, szwajcarskiej firmy MyKronoz, to hybrydowy smartwatch z mechanicznymi wskazówkami i okrągłym kolorowym ekranem dotykowym. Wskazówki zegarka zostały umieszczone pomiędzy wyświetlaczem a panelem dotykowym.

MyKronoz ZeTime

MyKronoz ZeTime

Smartwatche to coś więcej niż zegarek. Dzięki zaawansowaniu technologicznemu prezentowane w tej kategorii zegarki pozwalają użytkownikowi na korzystanie z nich w bardziej zaawansowany sposób, niż jedynie poprzez sprawdzenie godziny i daty. Elektroniczne urządzenie mobilne typu wearables z ekranem dotykowym, wielkości naręcznego zegarka spełniaj wszystkie funkcje tradycyjnego zegarka elektronicznego oraz dodatkowo posiadające niektóre funkcje smartfonu, takie jak wyświetlanie komunikantów z telefonu, sterowania jego funkcjami (np. odbieranie rozmów, kontrolowanie odtwarzacza muzycznego) oraz funkcje dodatkowe, np. mierzenie tętna lub liczby wykonanych kroków. Jednakże znaczna większość tych modeli nie przyciąga uwagi, a wręcz wygląda tak nieatrakcyjnie, że większość osób nawet za dopłatą by ich nie nosiła. W segmencie świetnie prezentujących się na nadgarstku urządzeń wyróżnia się produkt MyKronoz – elegancki model ZeTime. Informacje umieszczone na stronie producenta sugerują, że otrzymamy urządzenie, które łączy w sobie to co najlepsze w tradycyjnym zegarmistrzostwie z licznym funkcjami smartwatcha. Sam zaś zegarek został perfekcyjnie zaprojektowany do codziennego noszenia. Dzięki mechanicznym wskazówkom, napędzanymi technologią Smart Movement, ZeTime automatycznie aktualizuje czas w naszej lokalizacji i pracuje do 30 dni na jednym ładowaniu. Co więcej, smartwatch posiada szeroką linię wymienialnych pasków i tarcz zegarka. Postanowiliśmy więc sprawdzić, czy faktycznie MyKronoz ZeTime jest tak interesujący.

DSCF4300

Specyfikacja:

 • Wyświetlacz kolorowy: 1.22″, rozdzielczość 240 x 240 pikseli, dotykowy, Szkło szafirowe
 • Kształt: okrągły, szerokość koperty 44 mm, grubość koperty 12.8 mm, stal nierdzewna
 • Czas pracy na baterii: do 30 dni w trybie zegarka, do 3 dni w trybie Smartwatch
 • Kompatybilna platforma: iOS 8 lub nowszy, Android 5.0 i wyższy
 • Bluetooth
 • Złącze USB: magnetyczne złącze ładowania
 • Zasilanie: akumulator Li-iOn 200 mAh
 • Wykonanie paska: silikon
 • Wodoodporność: 5 ATM
 • Funkcje użytkowe: Krokomierz, Pomiar spalonych kalorii, Znajdź moje urządzenie, Stoper, Śledzenie aktywności, Przebyty dystans, Anti lost, Monitor snu, Przypomnienia, Wyświetlanie powiadomień, Zdalna kontrola aparatu i muzyki w smartfonie, Pogoda, Synchronizacja czasu, Pulsometr, Żyroskop
 • Waga: 90 g

W zestawie znajdziecie prócz samego smartwatcha znajdziemy kabel USB i magnetyczny adapter do ładowania zegarka, dłutko i jeden segment paska oraz typową makulaturę. Samo opakowanie, w formie tuby, wykonane jest z przezroczystego plastiku.

The post Oto MyKronoz ZeTime, smartwatch z fizycznymi wskazówkami i miesiąc bez ładowania appeared first on Portal telekomunikacyjny Telix.pl.

Skomentuj!