Revo SuperCD – radioodbiornik All-in-one audio dostępny w Polsce 2018-02-06

Nie znaleźliśmy filmów

Najnowszy radioodbiornik Revo SuperCD to pierwszy model z oferty szkockiego producenta oferujący – oprócz odbioru rozgłośni internetowych − dodatkowo funkcję odtwarzacza dysków optycznych CD. SuperCD jest prawdziwym systemem audio all-in-one oferującym ponadprzeciętne możliwości słuchania muzyki. Urządzenie pojawiło się na rynku polskim w sieci sprzedaży dystrybutora C4i.

REVO SuperCD

REVO SuperCD

Revo SuperCD wyróżnia się ponadczasowym wzornictwem oraz wysoką jakością użytych komponentów i materiałów. Swym wyglądem nawiązuje do pozostałych modeli z rodziny Super. Charakterystyczna jest ręcznie wykonana drewniana obudowa, specjalnie skonstruowana tak, aby uzyskiwać najlepsze akustyczne efekty. Elegancji i stylu nadaje zastosowanie wysokiej jakości anodowanego aluminium z przodu urządzenia oraz stali na tylnej ściance. Revo SuperCD jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych: orzech amerykański / srebrne aluminium oraz orzech amerykański / czarne aluminium.

REVO SuperCD budowa

REVO SuperCD budowa

Duży wyświetlacz OLED szczegółowo prezentuje parametry oraz funkcje radia. SuperCD można sterować z panelu czołowego lub pilota podczerwieni. Do dyspozycji jest także aplikacja mobilna Undok dostępna na urządzenia Android i iOS, która pozwala na wygodne sterowanie wszystkimi funkcjami oraz zarządzanie innymi urządzeniami multiroom w sieci. Co ważne, zarówno interfejs radia, jak i aplikacja mobilna, są w języku polskim. Obsługa Revo SuperCD jest bardzo intuicyjna. Przy pierwszym uruchomieniu kreator ustawień prowadzi użytkownika przez wstępną konfigurację sieci oraz strefy czasowej, po czym praktycznie od razu można korzystać z wszystkich funkcji radia.

REVO Super CD - Walnut Black

REVO Super CD – Walnut Black

Najwyższej jakości brzmienie w SuperCD zapewnia najnowocześniejsza, cyfrowa technika modelowania dźwięku i starannie opracowany system przenoszenia basów w połączeniu z najwyższej jakości komponentami audio. SuperCD wyposażony jest w dwa jednakowe 3.5-calowe głośniki BMR o mocy 40W, oferujące dźwięk stereo bogaty w bas, przejrzysty i szczegółowy z szeroką sceną oraz dynamiką, charakterystyczną dla wszystkich modeli Revo. Wbudowany equalizer pozwala na dostosowanie dźwięku zależnie od stylu muzyki czy własnych upodobań.

Jedną z najważniejszych zalet Revo SuperCD jest multimedialność. Radio oferuje pełną, bezprzewodową obsługę Spotify Connect i pozwala cieszyć się w wygodny sposób ulubionymi playlistami bazującymi na ponad 30 milionach utworów muzycznych dostępnych w serwisie. SuperCD jest również bezkonkurencyjnym urządzeniem w swojej klasie dzięki wsparciu Bluetooth w technologii Qualcomm® aptX, która przewyższa jakością standardową łączność Bluetooth®. Kodek AptX pozwala na przesyłanie muzyki z urządzeń zewnętrznych w jakości dorównującej CD czyli 48kHz / 16bit, a nie MP3, jak to ma miejsce przy standardowym strumieniowaniu z Bluetooth®. Revo SuperCD pozwala również na odtwarzanie wielu rodzajów plików muzycznych w ramach sieci lokalnej w standardzie DLNA, w tym m.in. plików flac 44kHz.

UNDOK Aplikacja do zdalnego sterowania

UNDOK Aplikacja do zdalnego sterowania

Po podłączeniu do internetu radio zapewni dostęp do kilkudziesięciu tysięcy rozgłośni internetowych oraz podcastów. SuperCD jest również wyposażony w tuner DAB, DAB+ oraz FM z RDS, zaś prawdziwym urządzeniem all-in-one czyni wyposażenie tego modelu w odtwarzacz CD, co jest nowością w ofercie Revo. Bez problemu podłączymy SuperCD do innych urządzeń audio, dzięki wyposażeniu w wyjście cyfrowe optyczne i AUX 3,5m oraz wyjścia analogowe RCA i słuchawkowe.

Revo SuperCD z powodzeniem sprawdzi się także w domowej instalacji MultiRoom, przykładowo we współpracy z innymi odtwarzaczami firmy Revo, jak SuperSystem czy SuperConnect. Dzięki aplikacji Undok z poziomu telefonu możemy połączyć i sterować nawet pięcioma urządzeniami jednocześnie. Istnieje wówczas możliwość odtwarzania różnych nagrań w różnych pomieszczeniach lub tego samego nagrania we wszystkich pokojach, a także łatwego zarządzania własną playlistą.

REVO SuperCD dostępne jest w cenie detalicznej 2169 zł. Produkt jest objęty 12-miesięczną gwarancją producenta dla firm oraz 24-miesięczną dla użytkowników domowych.

Wybrane funkcje REVO SuperCD:

 • Dostęp do kilkudziesięciu tysięcy stacji radia internetowego po WiFi lub LAN
 • Tuner DAB, DAB+ i FM z RDS
 • Odtwarzacz CD
 • Obsługa Spotify Connect
 • Świetne brzmienie dwóch 3,5” głośników BMR zasilanych wzmacniaczem klasy D o mocy 40W
 • Funkcja Multiroom
 • Przesyłanie dźwięku Bluetooth w wykorzystaniem technologii aptX
 • Bezprzewodowa transmisja strumieniowa plików audio przez DLNA
 • Aplikacja mobilna do sterowania
 • Współpraca z szeregiem zewnętrznych urządzeń, złącze słuchawkowe, wyjście cyfrowe optyczne, wyjście analogowe RCA, wejście AUX czy złącze USB z możliwością ładowania telefonu lub tabletu
 • Wygodne sterowanie, w tym menu w języku polskim
 • Podwójny budzik z funkcją drzemki
 • Pilot zdalnego sterowania

źródło: C4i Consultants

UNDOK Aplikacja do zdalnego sterowania
REVO Super CD front Walnut Silver 2
REVO Super CD front Walnut Black 1
REVO SUPERCD w salonie 7
REVO SuperCD przod srebny front 6
REVO SuperCD przod czarny front 5
REVO SuperCD
REVO SuperCD budowa
REVO SuperCD

Skomentuj!