ROCCAT Kone AIMO – mysz z inteligentnym podświetleniem RGBA 2018-02-11

ROCCAT, producent peryferii komputerowych, ogłasza, że do sprzedaży trafiła mysz Kone AIMO. Premiera uświetnia dziesięciolecie wprowadzenia pierwszych urządzeń gamingowych z podświetleniem RBG z rodziny Kone. Nowa mysz to połączenie doświadczeń ostatniej dekady i zebranych w tym czasie opinii graczy oraz najnowocześniejszej technologii.

Kone AIMO

Kone AIMO

Najnowsza wersja myszki Kone to debiut nowatorskiej technologii AIMO – środowiska podświetleń RGBA stworzonego dla sprzętu ROCCAT – która wkrótce stanie się standardem w urządzeniach niemieckiego producenta. AIMO stworzono w oparciu o inteligentny system, który zapamiętuje zachowania gracza  i dostosowuje się do jego stylu rozgrywki. W płynny i organiczny sposób, bez udziału użytkownika, zarządza podświetleniem wszystkich połączonych z nim urządzeń. Nie wymagając konfiguracji, AIMO w czasie rzeczywistym reaguje na działania gracza, oddając dynamiczny charakter rozgrywki wielobarwną iluminacją, bądź przygaszając się, gdy wymagane jest pełne skupienie przy najdokładniejszych ruchach.

 

Wygoda i wytrzymałość

Wygoda i wytrzymałość

Myszkę zaprojektowano tak, by zapewniać maksymalną wygodę, zachowując jednocześnie klasyczny wygląd od lat kojarzony z marką Kone. Największą zmianą jest przeprojektowany bok urządzenia, gdzie dodano dwa wąskie przyciski, znajdujące się bezpośrednio pod kciukiem. Poniżej pojawił się trzeci przełącznik, sterujący system Easy-Shfit[+]™, który umożliwia aktywację przypisanych wcześniej alternatywnych akcji pod każdym z pozostałych przycisków myszy. Długą żywotność urządzenia zapewnia wytrzymała rolka 4D Titan Wheel, a także przełączniki OMRON o żywotności do 50 milionów kliknięć.

Największa precyzja

Największa precyzja

Sercem Kone AIMO jest sensor optyczny Owl-Eye stworzony przy współpracy z firmą PixArt.  Firma ROCCAT zmodyfikowała ją tak, by spełnić standardy i oczekiwania najbardziej wymagających graczy. Efektem jest maksymalnie precyzyjny i responsywny układ dostępny na rynku. Ponadto, Kone AIMO umożliwia aż stustopniową regulację DPI w zakresie od 100 do 12 000. Dzięki temu, gracze nie muszą dostosowywać się do rozdzielczości sensora narzucanej przez innych producentów.

Mysz Kone AIMO dostępna jest w trzech wariantach kolorystycznych – białym, szarym i czarnym – w cenie od 349 złotych.

źródło: wł.

Kone AIMO
Kone AIMO
Kone AIMO
Kone AIMO
Kone AIMO
Największa precyzja
Wygoda i wytrzymałość
Kone AIMO

Skomentuj!