Tag ‘apple’

Samsung i Xiaomi stopniowo odbierają udziały Huawei na rynku smartfonów 2020-10-19

Widzimy powolny spadek Huawei, Samsung i Xiaomi umacniają swoją pozycję na rynku. Najnowszy raport specjalistów firmy Counterpoint Technology Market Research.
Artykuł Samsung i Xiaomi stopniowo odbierają udziały Huawei na rynku smartfonów pochodzi z se…

Sześciokrotny mistrz świata Formuły 1 – Lewis Hamilton – Ambasadorem marki LG SIGNATURE 2020-10-16

Legendarna postać sportu stawia na nowoczesne technologie i najwyższą jakość. To klucz do sukcesu również w nowatorskich rozwiązaniach domowych LG SIGNATURE.
Artykuł Sześciokrotny mistrz świata Formuły 1 – Lewis Hamilton – Ambasadorem marki LG SIGNATUR…

iPhone 12 pokazał słabsze wyniki w teście syntetycznym niż telefony ze Snapdragonem 865. 2020-10-15

Niedawno firma Apple zaprezentowała linię nowych iPhone’ów. Wyniki syntetycznych testów porównawczych AnTuTu pokazują, że pod względem wydajności iPhone 12 jest gorszy od flagowców działających na Snapdragonie 865.
Artykuł iPhone 12 pokazał słabsze wyn…

iPhone 12 Pro – flagowy model z czterema kamerami 2020-10-14

Na wczorajszej prezentacji firma Apple oprócz iPhone 12 i iPhone 12 Mini ogłosiła dwa “profesjonalne” smartfony — iPhone 12 Pro i iPhone 12 Pro Max. Ceny i szczegóły techniczne.
Artykuł iPhone 12 Pro – flagowy model z czterema kamerami pochodzi z serw…

Kompaktowy inteligentny głośnik HomePod Mini od Apple

Firma Apple w ramach październikowej prezentacji zaprezentowała nowy” inteligentny ” głośnik HomePod Mini. Jak sama nazwa wskazuje, nowość różni się od poprzedniego modelu zmniejszonym rozmiarem.
Artykuł Kompaktowy inteligentny głośnik HomePod Mini od …

iPhone 12 jest cieńszy, lżejszy i mocniejszy niż jego poprzednik

Apple zaprezentował swój pierwszy iPhone z obsługą sieci komunikacyjnych piątej generacji – iPhone 12. Urządzenie ma design w stylu nowych tabletów iPad, bardziej kompaktową obudowę i wzmocniony “ceramiczną osłoną” ekran OLED. Ceny zaczynają się od 359…

Dzisiaj poznamy nowe iPhone 12 2020-10-13

Firma Apple rozesłała do dziennikarzy zaproszenie na wirtualną prezentację, na której, najprawdopodobniej, zostaną zaprezentowane modele iPhone nowej generacji. Wydarzenie zaplanowane jest na dzisiaj – 13 października o godzinie 19.00
Artykuł Dzisiaj p…