Tag ‘gry’

Bitcoin i inne kryptowaluty wkraczają do gier online na świecie 2021-04-13

Od kiedy płatności Bitcoin w kasynach online stały się faktem, operatorzy platform z grami online, zaczęli również spoglądać z coraz większym zainteresowaniem na wykorzystanie kryptowaluty na swoich stronach.
Artykuł Bitcoin i inne kryptowaluty wkracza…

Acer Nitro 5 z kartą graficzną NVIDIA GeForce RTX3060

Przeznaczony dla graczy notebook Acer Nitro 5 jest dostępny na polskim rynku w konfiguracji obejmującej m.in. procesor Intel Core i7 oraz kartę graficzną NVIDIA GeForce RTX3060.
Artykuł Acer Nitro 5 z kartą graficzną NVIDIA GeForce RTX3060 pochodzi z s…

Telefony dla graczy do 1000 zł w Orange

Gamingowe telefony dla graczy do 1000 zł. Czytając ten artykuł poznamy tanie telefony, które posiadają optymalne specyfikacje do wygodnej rozgrywki.
Artykuł Telefony dla graczy do 1000 zł w Orange pochodzi z serwisu Portal telekomunikacyjny Telix.pl.

Lenovo zaprezentowało Legion Phone Duel 2 – smartfon do gier za 799 Euro 2021-04-09

Firma Lenovo oficjalnie zaprezentowała smartfon do gier nowej generacji: na rynku europejskim będzie oferowany pod nazwą Legion Phone Duel 2. Dzięki aktywnemu chłodzeniu i dodatkowym przyciskom ma się sprawdzić w bardziej wymagających grach.
Artykuł Le…

Jak działają gry hazardowe na żywo? 2021-04-07

Gry na żywo stały się od pewnego czasu ukochanym rodzajem rozgrywek kasynowych online wielu graczy z całego świata. Możliwość prowadzenia gry z domu jest bardzo wygodna, a przy okazji wymagająca.
Artykuł Jak działają gry hazardowe na żywo? pochodzi z s…

W to mi graj, czyli wszystkie gry pod ręką 2021-04-06

Całkiem niedawno graczy na całym świecie zelektryzowała niesamowita wiadomość. Otóż posiadacze Xbox Game Pass Ultimate lub Game Pass na PC automatycznie weszli w posiadanie abonamentu EA Play. To dopiero rozpusta! Ale co, jeśli gry komputerowe nie są j…

PNY XLR8 CS3140 M.2 NVMe Gen4 x4 – niespotykana dotąd prędkość 2021-04-02

PNY ogłasza wprowadzenie na polski rynek dysku SSD XLR8 CS3140 M.2 NVMe Gen4 x4, który zapewnia niespotykaną dotąd prędkość. Dążenie firmy PNY do nieustannego rozwijania najnowocześniejszych technologii spełniających wymagania najbardziej wymagających …