Promocje Orange

Doradca biznesowy Orange – Nowy Sącz, Kraków, Katowice, Kielce, Częstochowa, Warszawa

Czy problemem Twojej firmy są wysokie koszty rozmów telefonicznych? A może chciałbyś zmienić operatora albo kupić dostęp do internetu? Jesteśmy partnerem biznesowym sieci Orange – profesjonalnym doradcą klientów biznesowych Orange. Pomagamy firmom wybrać najlepsze rozwiązania, które będą dopasowane do ich potrzeb tak aby nie płacili za niewykorzystywane usługi.
Zobacz aktualne promocje Orange dla Firm. Jeżeli któraś z nich Cię zainteresuje zadzwoń lub napisz – dane kontaktowe znajdziesz na górze strony oraz tutaj. Obsługujemy firmy z rejonu woj. małopolskiego, świętokrzyskiego, mazowieckiego i śląskiego – Kraków, Nowy Sącz, Katowice, Kielce, Częstochowa, Warszawa, Radom…

Korzystne Rabaty a w nich:
  • 50% rabatu na abonament przez pierwsze 6 miesięcy
  • możliwość bezpłatnej zmiany usług w abonamencie
  • smartfony już za 1 zł + VAT
  • Rozważ też inne oferty, dostępne w Internecie:
Firma Bez Ograniczeń

W abonamencie Firma Bez Ograniczeń zyskujesz na każdej rozmowie telefonicznej:

  • nielimitowane połączenia do wszystkich sieci
  • nielimitowane SMSy/MMSyrozmowy do wszystkich sieci
  • 2 GB internetu w telefonie
  • smartfony za 1 zł
Obniż koszty z Orange!

Usługi obniżające koszty pozwalają klientom Orange oszczędzać na każdym rachunku! Na przykład: 0 zł do wszystkich w Orange, 0 zł na stacjonarne albo 4GB internetu w telefonie. Zmień abonament na Korzystny i zapytaj swojego doradcę dla firm!

Nowe taryfy – Korzystne!

Teraz możesz wybrać wśród 5 taryf Korzystnych, w których masz do dyspozycji 150, 450, 900, 1800 i 3000 minut do wszystkich a dodatkowo bezpłatne usługi: darmowe rozmowy z wybranym numerem, krajem, SMSy za darmo lub pakiet Internetu w telefonie. Niewiarygodne? A jednak – to możliwe tylko w Orange dla Firm.

Internet dla Firm

W Oragne możesz kupić dostęp do Internetu dla Twojej firmy – mobliny (Nowy Business Everywhere) lub stacjonarny (Turbo DSL). Niezależnie od tego co wybierzesz, zawsze będziesz mieć do dyspozycji szybki i bezawaryjny dostęp do Sieci.

Przenieś Numer Do Orange

Już ponad połowa firm w Polsce wybrała ofertę Orange. Klienci cenią nas m.in. za najniższe stawki za minutę rozmowy oraz wysoką jakość obsługi Klienta.
Przenieś swój dotychczasowy numer do Orange dla Firm i wybierz dowolną promocję, a dodatkowo otrzymasz 120 zł netto w prezencie do wykorzystania na rozmowy do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych oraz na SMS-y i MMS-y.

Doradca Orange dla Firm

Tylko dla Ciebie i Twojej firmy – Doradca Orange wybierze najlepsze usługi i telefony dla Twoich pracowników – wszystko po to, aby Twoja firma mogła działać szybciej i taniej – ponieważ w Orange umiemy obniżać rachunki telefoniczne!