Tag ‘huawei’

Huawei optymalizuje swoją ofertę, by dostosować się do sytuacji na globalnych rynkach 2021-04-13

W Shenzen już po raz 18 odbyła się konferencja Huawei Analyst Summit. Na miejscu oraz zdalnie wzięło w niej udział ponad 400 gości – w tym analitycy branżowi i finansowi, kluczowi liderzy opinii i przedstawiciele mediów z całego świata.
Artykuł Huawei …

Elegancki zestaw Mesh do zwiększenia zasięgu sieci – Test Huawei Mesh Ws5800 2021-04-09

Testujemy potrójny zestaw Mesh od Huawei WS5800.
Artykuł Elegancki zestaw Mesh do zwiększenia zasięgu sieci – Test Huawei Mesh Ws5800 pochodzi z serwisu Portal telekomunikacyjny Telix.pl.

HarmonyOS na 300 mln urządzeń jeszcze w tym roku

Branża mobilnego Internetu, która koncentruje się wokół smartfonów, weszła w okres przejściowy i wymaga rewolucyjnych zmian – takiego zdania jest dr Wang Chenglu, prezes działu Software Engineering w Huawei Consumer BG. Jego zdaniem szybki rozwój IoT b…

Ipsos dla Huawei: Polacy spędzają więcej czasu przed komputerem w pandemii – nie wiedzą, jak chronić oczy

Dwie trzecie Polaków przyznaje, że spędza więcej czasu przed komputerem w porównaniu do okresu sprzed pandemii, a w niemal połowie przypadków czas spędzany przed ekranem wydłużył się o przynajmniej 3 godziny dziennie. Aż 70% z tej grupy deklaruje, że j…

Huawei CEE & Nordic ogłasza stabilne wyniki biznesowe i potwierdza swoje zaangażowanie w rozwój Europy 2021-04-02

Biuro Huawei w Europie Środkowo-Wschodniej i dla krajów nordyckich potwierdziło, że wyniki biznesowe w tym regionie są zgodne z prognozami, a w ciągu ostatnich 8 lat odnotowywany jest stały wzrost.
Artykuł Huawei CEE & Nordic ogłasza stabilne wyni…

Nawet 400 zł do zyskania – startuje kampania Banku Millennium i Huawei

1 kwietnia wystartowała wspólna kampania Banku Millennium i Huawei, w ramach której nowi klienci banku mogą zyskać nawet 400 zł. Osoby, które założą konto i pobiorą aplikację Banku Millennium z AppGallery, mogą zyskać 200 zł na zakupy w sklepie huawei….

Huawei prezentuje wyniki finansowe za rok 2020 2021-04-01

Podczas konferencji firma Huawei zaprezentowała wyniki biznesowe za ostatni rok oraz potwierdziła swoje zaangażowanie w tworzenie wartości dodanych zarówno dla klientów, jak i ogółu społeczeństwa.
Artykuł Huawei prezentuje wyniki finansowe za rok 2020 …