Tag ‘huawei’

OkazjoWTORKI – Słuchawki Huawei FreeBuds Pro za 599 zł 2020-12-29

OkazjoWTORKI na stronie huawei.pl. Słuchawki Huawei FreeBuds Pro za 599 zł
Artykuł OkazjoWTORKI – Słuchawki Huawei FreeBuds Pro za 599 zł pochodzi z serwisu Portal telekomunikacyjny Telix.pl.

Huawei w europejskiej czołówce innowatorów 2020-12-22

Według unijnego zestawienia ‘The 2020 EU Industrial R&D Investment Scoreboard’ Huawei zajął trzecie miejsce w Europie pod kątem inwestycji w obszarze badań i rozwoju. To awans o dwie pozycje w porównaniu do poprzedniej edycji badania.
Artykuł Huawei w …

Huawei wspiera przedsiębiorcze kobiety i walkę z wykluczeniami – Rusza XII edycja konkursu Bizneswoman Roku

Co trzecia polska firma została założona i jest prowadzona przez kobietę – to jeden z najwyższych wyników w Unii Europejskiej. Firma Huawei od lat wspiera przedsiębiorcze, aktywne w biznesie kobiety, w szczególności te, które działają na rzecz równoupr…

Play wspólnie z CD PROJEKT RED przygotował darmowy motyw na smartfony dla fanów gry Cyberpunk 2077 2020-12-21

Play razem z CD PROJEKT RED przygotował dla fanów Cyberpunk 2077 specjalny motyw na smartfony marek Samsung, Huawei i Xiaomi. Co ważne, motyw jest darmowy i może pobrać go każdy, niezależnie od tego, z usług którego operatora komórkowego korzysta.
Arty…

Aplikacja Banku Millennium dołączyła do Huawei AppGallery 2020-12-17

Aplikacja mobilna Banku Millennium jest już w AppGallery, sklepie z aplikacjami na urządzenia Huawei. Aplikacja jest na razie dostępna dla urządzeń opartych o GMS (Google Mobile Services)
Artykuł Aplikacja Banku Millennium dołączyła do Huawei AppGaller…

Oświadczenie Huawei w sprawie publikacji The Washington Post 2020-12-14

Huawei sprzeciwia się wszelkiego rodzaju dyskryminacji, w tym wykorzystywaniu technologii do dyskryminacji na tle etnicznym. Dostarczamy rozwiązania informacyjno-komunikacyjne (ICT) do użytku ogólnego, bazujące na uznanych standardach branżowych.
Artyk…

Studenci chcą poznawać nowe technologie 2020-12-10

50 uczestników wybranych spośród licznych zgłoszeń, 5 dni pełnych szkoleń z obszaru technologii informacyjno-komunikacyjnych prowadzonych przez światowych ekspertów, wiele nowych kontaktów i doświadczeń międzykulturowych – tak w skrócie można podsumowa…